O mnie

Akademię Medyczną we Wrocławiu ukończyłam w 1999 roku. W 2006 roku otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych za pracę dotyczącą roli mykoplazm płciowych w niepłodności, a w 2009 roku zostałam specjalistą w zakresie  ginekologii i położnictwa. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w II Katedrze i Klinice Ginekologii we Wrocławiu. W 2020 roku uzyskałam tytuł specjalisty endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Przez 12 lat pracowałam w Klinice Leczenia Niepłodności.     

Obecnie przyjmuję pacjentki w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej w poradni ginekologiczno-położniczej przy ulicy Kamiennej 107-109  we Wrocławiu.

Moim głównym zainteresowaniem zawodowym jest diagnostyka i leczenie niepłodności ( szczególnie z zastosowaniem metody zapłodnienia pozaustrojowego) , nawracających strat ciąży, a także wielu problemów endokrynologicznych u kobiet  takich jak :

Zespół policystycznych jajników

Zaburzenia miesiączkowania

Pierwotny lub wtórny brak miesiączki

Zespół przedwczesnego wygasania czynności jajników

Menopauza

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyna Rozrodu  i Embriologii ( PTMRiE) oraz European Society of Human Reproduction and Embryology ( ESHRE)

 

Rejestracja telefoniczna :  telefon 71 336 77 76  

Rejestracja elektroniczna : przez stronę gabinetu- zakładka rejestracja  lub przez stronę znany lekarz

Pytania dotyczące rejestracji i leczenia w formie elektronicznej proszę kierować na adres  - joannagrzesko@gmail.com

 

Placówka posiada status  Ośrodka Medycznie Wspomaganej Prokreacji - z możliwością przeprowadzania procedur inseminacji w dawstwie partnerskim ( nasieniem męża lub partnera)

 

W ZAKRESIE LECZENIA NIEPŁODNOŚCI INNYM METODAMI WSPOMAGANEGO ROZRODU ( INSEMINACJE W DAWSTWIE INNYM NIŻ PARTNERSKIE, ZAPŁODNIENIE POZAUSTROJOWE W DAWSTWIE PARTNERSKIM I INNYM NIŻ PARTNERSKIE ) WSPÓŁPRACUJĘ Z CENTRUM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI ANGELIUS W KATOWICACH

https://klinikanieplodnosci.pl/

 

 

Z poważaniem

dr n.med. Joanna Elias